HOME    
 KOMFORT   BEZPIECZEŃSTWO   EKOLOGIA I OSZCZĘDNOŚĆ   DESIGN    GADŻETY     DLA INSTALATORÓW    
   
Komfort z MyHome Odrobina luksusu !
 Sterowanie oświetleniem Gasisz światło w całym domu z jednego miejsca !

MyHome daje Ci pełną kontrole nad oświetleniem w całym domu. Możesz z jednego miejsca wyłączyć lub włączyć oświetlenie w wybranych pomieszczeniach albo nawet w całym domu.
   
MyHome w praktyce:
Właśnie będą strzelali "karnego" i nie możesz wstać z fotela, ale irytuje Cię lampa odbijająca się w ekranie TV. Jedno kliknięcie i światło przestaje Ci przeszkadzać. Jesteś tylko Ty, piwo i meczyk.

Przyjęcie niespodzianka. Solenizant wchodzi do ciemnego salonu, a Ty jednym przyciskiem na pilocie włączasz wszystkie światła i razem z gośćmi spiewasz STO LAT


Sterowanie roletami Podnieś rolety nie wstając z łóżka !

Nie musisz chodzić od okna do okna żeby opuścić  lub podnieść rolety we wszystkich pomieszczeniach. MyHome pozwoli Ci z jednego miejsca sterować wszystkimi roletami w domu.
   
MyHome w praktyce:
Weekendowy pogodny poranek. Nie wstając z łóżka podnosisz wszystkie rolety, napełniając cały dom słonecznym blaskiem słonecznym światłem.

A może wieczorem leżysz już w łóżku i byłoby tak miło, gdyby nie ta uliczna latarnia świecąca prosto w okno? Wystarczy jedno kliknięcie i opuszczasz wszystkie rolety.


Regulacja temperatury
Ciepło, zimno? Ty decydujesz !

MyHome pozwala automatycznie sterować temperaturą, zarządzając centralnie ogrzewaniem lub klimatyzacją. Czujki temperatury pomogą zadbać o to, żeby w każdym pomieszczeniu był utrzymany inny, wymagany poziom temperatury.
   
MyHome w praktyce:
Zimą, kiedy jesteście w pracy, a dzieci w szkole, system obniży temperaturę, aby przed powrotem domowników podnieść ją do optymalnego poziomu.

Jeżeli wyjeżdżacie na dłużej, np. na narty, system zadba o utrzymanie minimalnej wymaganej temperatury, pozwalając obniżyć koszty eksploatacji.


Nagłośnienie Do usłyszenia wszędzie !

MyHome to również system nagłośnienia, który pozwoli Ci cieszyć się ulubioną muzyką w każdym miejscu Twojego domu.
   
MyHome w praktyce:
Prysznic albo dłuższa kąpiel przy ulubionej muzyce bez ryzyka zamoczenia odtwarzacza? Podłączasz do systemu MP3 lub wieżę stereo, a głośniki w pomieszczeniach pozwolą Ci słuchać ulubionych kawałków w dowolnym miejscu.

Scenariusze Stwórz własny scenariusz !

Jednym przyciskiem sterujesz wieloma funkcjami MyHome.
Zaprogramowane ustawienia rolet, oświetlenia, temperatury, dźwięku tworzą tzn scenariusze które możesz łatwo przywołać w zależności od potrzeb.
   
MyHome w praktyce:
Wyjściu z domu zwykle towarzyszy sprawdzanie, czy wszystkie światła zostały wyłączone, rolety opuszczone, a ogrzewanie zredukowane. Uruchamiając scenariusz „WYJŚCIE” lub włączając system alarmowy masz pewność że MyHome zrobi to za Ciebie.

Wybierasz się na urlop. Możesz zaprogramować scenariusz „WAKACJE”, który w określonych godzinach będzie włączał oświetlenie, muzykę, podnosił rolety, czy uruchamiał podlewanie ogrodu. Stworzy to wrażenie, że domownicy są obecni, a ponadto ogród nie ucierpi podczas upałów.


Zdalne sterowanie Kontrola z każdego miejsca !

Sterowanie w MyHome to nie tylko przyciski i ekrany dotykowe, ale także piloty i sterowanie radiowe. To również możliwość utrzymywania kontaktu z domem za pośrednictwem smartfona i internetu. Dzięki temu, nawet będąc poza domem możesz sterować wybranymi funkcjami, otrzymywać wiadomości o zarejestrowanych przez system zdarzeniach lub po prostu sprawdzić na podglądzie kamer, czy wszystko jest w porządku.
   
MyHome w praktyce:
Ferie zimowe były w tym roku wyjątkowo udane. Postanowiłeś przedłużyc pobyt o kilka dni. Za pomocą smartfona lub tabletu możesz zmienic zaprogramowany scenariusz ,według którego dzień przed Twoim przyjazdem MyHome podnosi temperaturę w domu.
 
 
Siedziba firmy:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. 74 816 23 00
Adres korespondencyjny:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 50
02-672 Warszawa
tel. 22 548 23 30
fax 22 843 94 51
INFOLINIA
801 133 084
22 549 23 22


info@legrand.com.pl
 
HOME  | KONTAKT  |  STREFA KLIENTA  |  E-KATALOG  |  INSTALATORZY  |  www.legrand.pl