HOME    
 KOMFORT   BEZPIECZEŃSTWO   EKOLOGIA I OSZCZĘDNOŚĆ   DESIGN    GADŻETY     DLA INSTALATORÓW    
   
Bezpieczeństwo z MyHome Żywioły pod kontrolą !
 System alarmowy
Bezpieczeństwo na miejscu i na wynos !

MyHome chroni dom i informuje o zdarzeniach nawet gdy jesteś daleko. System może powiadomić o zdarzeniach odpowiednie służby lub wysłać wiadomość na Twój telefon. Zaletą jest możliwość podziału Twojego domu na strefy, dzięki czemu domownicy mogą swobodnie poruszać się po pokojach, a na przykład garaż pozostaje chroniony.
   
MyHome w praktyce:
Środek nocy, cały dom śpi. Nieproszony gość uchyla okienko w garażu. Czujka przy oknie uruchamia system alarmowy. Rozlega się dźwięk zewnętrznej syreny i jednocześnie uruchamia się skojarzony z alarmem scenariusz: zapalają się wszystkie zewnętrzne i wewnętrzne światła, uruchamiają się zraszacze w ogrodzie. Mokry i rozczarowany złodziej ucieka.


Alarmy techniczne
Żywioły pod kontrolą !

W każdym domu mogą zdarzyć się awarie, niosące ryzyko szkód lub stwarzające zagrożenie dla zdrowia domowników. W systemie MyHome, specjalne czujki mogą uruchomić alarm na przykład w przypadku wykrycia zalewania wodą lub ulatniającego się gazu. Jeżeli w tych instalacjach zostały wykorzystane zawory elektryczne, system może je zamknąć, odcinając wyciek i tym samym eliminując zagrożenie, do momentu usunięcia awarii.
   
MyHome w praktyce:
Przygotowujesz kąpiel, odkręcasz wodę i dzwoni telefon. Rozmowa jest na tyle zajmująca ze wychodzisz z łazienki i zapominasz o całym świecie. Pomimo, że rozmowa trwa długie minuty a woda zaczyna wylewać się z wanny MyHome nie dopuści do zalania całego domu, w porę odcinając dopływ wody.

Twój dom: nigdy na gazie, nigdy zalany :-)


Wideodomofony i monitoring
Nie tylko przez dziurkę od klucza !

MyHome rozszerza zakres stosowania tradycyjnego wideodomofonu. Zainstalowanie dodatkowych kamer pozwala na monitorowanie domu i najbliższego otoczenia.
   
MyHome w praktyce:
Przygotowujesz obiad. Mimo obecności wszystkich domowników zapanowała podejrzana cisza. Nie odrywając się od swoich zajęć, na ekranie wideodomofonu możesz sprawdzić czy dzieci bawią się bezpiecznie w swoim pokoju na piętrze.

Wypoczywając na wakacjach dowiadujesz się o gwałtownych wichurach szalejących w Twoim mieście. Dzięki kamerom i połączeniu z internetem możesz sprawdzić czy nie wyrządziły szkód w bezpośrednim otoczeniu Twojego domu.
 
 
Siedziba firmy:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. 74 816 23 00
Adres korespondencyjny:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 50
02-672 Warszawa
tel. 22 548 23 30
fax 22 843 94 51
INFOLINIA
801 133 084
22 549 23 22


info@legrand.com.pl
 
HOME  | KONTAKT  |  STREFA KLIENTA  |  E-KATALOG  |  INSTALATORZY  |  www.legrand.pl